Apie mus

Kaip viskas prasidėjo…

Gimus mažylei, susiduriau su daugeliui mamų aktualia problema – kuo aprengti vaiką ypatingomis progomis.

Vis dėl to, gražūs, kokybiški, rankų darbo rūbai kainuoja nemažai, o vaikai greitai auga, tad tokie drabužiai lieka praktiškai nenešioti.

Noriu padėti mamoms išsirinkti vaikiškus rūbus ir juos išsinuomoti svarbiai šventei. Man tai yra svarbu ne tik dėl patogumo, kaip mamai, bet ir dėl mūsų planetos tausojimo, dėl mažesnio vartotojiškumo.

Rūbeliai yra vienetiniai ir rankų darbo prioritetas bendradarbiauti su Lietuvos dizaineriais.

Mūsų pažadas Jums

Mados fėjos yra įsipareigoję užtikrinti kokybę jums ir jūsų vaikui. Taip pat  žadame būti patikimos informacijos ir įkvėpimo šaltiniu visoms mamoms. Geri dalykai prasideda čia! ✨

Atrodykite išskirtinai

Pirmenybę skiriame lietuvių kūrėjų gaminiams, todėl pasirinkdami mūsų paslaugą gaunate originalius, riboto kiekio ir kruopštaus rankų darbo drabužius bei aksesuarus

Sutaupykite

Kokybiški bei stilingi drabužiai ir taupymas yra du nesuderinami dalykai? Netiesa! Naudojantis nuomos paslauga sutaupysi net tik pinigus, bet ir neįkainojamą laiką.

Tausokite Žemę

Vaikai auga akimirksniu, todėl drabužiai, ypač šventiniai, panaudojami vos kartą. Pasirinkdami nuomą, ne tik pasirūpinsite, kad rūbeliai nebūtų išmetami po vieno naudojimo, bet ir prisidėsite prie tvaraus gyvenimo būdo.