Kaip tai veikia?

Stilinga, Patogu, Tvaru

„MADOS FĖJOS“ yra internetinė Lietuvos dizainerių nuomos parduotuvė, siūlanti drabužius ir aksesuarus ypatingoms progoms bei renginiams vaikams.

Taip pat turime mamos ir dukros aprangos derinius. Tai lyg Jūsų vaiko svajonių spinta. Mes suteikiame Jums prieigą prie riboto kiekio, vienetinių rankų darbo drabužių bei aksesuarų.

Nesvarbu, ar tai būtų fotosesija, ar gimtadienis, ar pasirodymas scenoje, mes turime viską, ko reikia jūsų vizijai sukurti arba svajonei išsipildyti.

Užsisakykite rūbelius kelių mygtukų paspaudimu!

1. Pradėkite nuo paieškos

Ieškokite aprangą pagal dydį, lytį, prekės ženklą ar šventės temą.

2. Pasirinkite drabužius

Rezervuokite savo vaikui tinkamo dydžio ar amžiaus drabužį (-ius).

3. Nurodykite laikotarpį

Pasirinkite 5 dienų nuomos laikotarpį, tada nustatykite renginio dieną likus 2-3 dienoms iki šventės pradžios, kad liktų laiko aprangai pasimatuoti ir prireikus pakeisti.

4. Puoškitės

Atsargiai atidarykite dėžutę ir atidėkite ją į šalį – jos prireiks grąžinimui. Pasimatuokite drabužį, kad įsitikintumėte, jog jis tinka. Pakabinkite aprangą iki jūsų renginio dienos, o tuomet puoškitės ir atrodykite išskirtinai!

5. Grąžinkite drabužius

Jokių rūpesčių, jokio skalbimo - po šventės tiesiog įdėkite aprangą į drabužių dėklą ir grąžinkite ją originalioje dėžutėje su iš anksto apmokėta siuntimo etikete.

6. Kartokite

Su mūsų drabužiais jautėtės nepriekaištingai, o nuomos paslauga padėjo ne tik sutaupyti pinigus ir laiką, bet ir išvengti streso lakstant po parduotuves? Kviečiame kartoti šį procesą bei rekomenduoti artimiesiems.